Preses namā notiks elektroniskās mūzikas festivāls un tiks atklāta KIWIE jaunākā izstāde

0 komentāri

Šovakar Preses namā ”Urban Soulz” elektroniskās mūzikas festivālā uzstāsies Command Strange, Grad_U un citi ārvalstu un pašmāju producenti un mūziķi, kā arī tiks atklāta pasaulē slavenā latviešu grafiti meistara KIWIE jaunāko darbu izstāde ”Street Noise”.

KIWIE ir sarūpējis īpašu pārsteigumu un aicina katru festivāla apmeklētāju apbruņoties ar marķieriem, lai kopīgiem spēkiem Preses nama telpas pārtaptu par izstāžu galeriju vēl nebijušiem darbiem. ”Urban Soulz” festivāla vakarā tiks oficiāli atklāta KIWIE jauno darbu sērija ”Street Noise”.

Par to, kā KIWIE pārsteigs festivāla viesus, skaties video!

Jau vēstījām, ka Preses nama telpas ar elektroniskām vibrācijām piepildīs vakara galvenie viesi – producenti Command Strange (Kazahstāna) un Grad_U (Lietuva). Divās mūzikas zālēs viņiem pievienosies ārzemju producenti – Siprut (Krievija), Diagram (Krievija), Pushyni (Lietuva), kā arī pašmāju mūziķi – Xeno & Devine, Slovar, Other Spectrum, Kenji, Dispoze, Juritah, Trashy Kid, Judzen, Kosmetique un Cute.

Mūziķu uzstāšanos papildinās projekciju meistare Ludski ar īpašām mapping vizualizācijām. Festivāla saldajā ēdienā – ekskluzīvs autošovs no auto entuziastiem Stance.lv. Savukārt dizaina studijas ”Medoosa Art Room” rūpēsies, lai visa festivāla laikā būs iespēja iegādāties Latvijas dizaineru veidotos t-kreklus par īpašām cenām.

Festivāls noritēs Totaldobže mākslas centra pagaidu mītnē Preses namā, Balasta Dambī 3 (ieeja no Kr. Valdemāra ielas puses, iepretī T/C Olimpija). Biļetes iespējams iegādāties pie ieejas pasākumā, to cena – 7 eiro. Biļetes ar atlaidi iespējams iegūt, piesakoties ”Facebook” pasākuma lapā vai urbansoulz@inbox.lv e-pasta viesu sarakstā, biļešu cena – 5 eiro.

Papildu info: ej.uz/presesnamu

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas