Prāta Vētra publicē plikus dibenus un citus vēsturiskus aizkadrus

1 komentārs

Oktobra beigās pie skatītājiem nonāks dokumentālā filma par vienu no visu laiku populārākajām latviešu grupām. Filma Prāta Vētra: starp krastiem ļaus ielūkoties grupas ikdienas aizkulisēs.

Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multfilmām un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu Prāta Vētra.

Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem.

Filma būs stāsts par Prāta Vētras un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

”Dzīve paliek ārkārtīgi sarežģīta. Vai mēs varam spēlēt Amerikā? Vai mēs varam spēlēt Ukrainā, Krievijā? Kur tad mēs vispār varam spēlēt?” – pirmo reizi sasāpējušos jautājumu par nekoncertēšanu Ukrainā komentē grupas līderis Renārs Kaupers.

FOTO

VIDEO

Prāta Vētra: starp krastiem Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu “Prāta Vētra”/BrainStorm. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem. Filma būs stāsts par “Prāta Vētras” un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos. Kinoteātros no 30. oktobra!

Posted by Prāta Vētra: starp krastiem on pirmdiena, 2015. gada 19. oktobris

1 komentārs

TOP komentāri

  • IJa
    0

    IJa

    Dibens kā visi dibeni

    20.10.2015 22:05

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas