Prāta vētra atgriezusies no ierakstu sesijas Berlīnē

0 komentāri

”Labs darbiņš, kas labi iesākts, vai ne? Esam atgriezušies no Berlīnes ar 10 jaunām dziesmām kabatās,” vēsta grupa Prāta vētra savā mājaslapā.

Mūziķi uzsver, ka jauno skaņu materiālu nāksies vēl nedaudz papildināt. ”Renāram vēl jāvienojas ar mūzu par dažiem tekstiem, iespējams, ka Jānim un Mārim šur tur vēl jāiespēlē pa kādam taustiņam un ģitārai. Arī Kaspars nevar atslābt, jo kādam taču jātur rūpe par vasaras koncertu skatuves izmēriem un ko rādīs uz lielajiem ekrāniem,” priecīgi ziņo mūziķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Topošā albuma producents ir Alex ‘el gatto’ Silva. Albuma izdošana plānota nākamā gada aprīļa beigās.

Grupas Prāta vētra iepriekšējais – devītais studijas albums Vēl viena klusā daba klajā nāca 2012. gada maijā. Tam sekoja Latvijas koncerttūre, kuras koncertieraksts tā paša gada decembrī tika izdots DVD.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas