Polu Makartniju neielaiž Grammy ballītē

0 komentāri

Pirms gada sociālajos tīklos par jautrību parūpējās kāda Kanjes Vesta fana teiktais, ka šī hiphopera kopdarbs ar Polu Martniju šo britu mūziķi varbūt kādreiz padarīs slavenu. Nu Makartnijam nācies pārliecināties, ka tas nemaz nav joks.

Pēc Grammy balvas ceremonijas viņš devies uz kādu ballīti jeb afterparty, kuru rīkojis reperis Taiga. Taču durvju sargs viņu nav atpazinis, un slavenais bītls ballītē nav ielaists. Nav pat līdzējis apsargam teiktais ”Cik svarīgai personai jeb VIP man jābūt, lai tiktu iekšā”. Kad arī atkārtots mēģinājums iekļūt ballītē bijis nesekmīgs, Makartnijs kopā ar dzīvesbiedri, kā arī citām neielaistajām slavenībām – mūziķi Beku un aktieri Vudiju Harelsonu – devies uz citu ballīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Incidents izpelnījies plašu pasaules mediju uzmanību un ballītes rīkotājam nācies taisnoties, ka ne jau viņš pats stāv pie durvīm un nosaka ko ielaist, un ko ne.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas