Playboy ”tēvs” pārdod savrupnamu, turklāt sevi piedāvā ”komplektā”

0 komentāri

Pārdošanā nonācis unikāls nekustamais īpašums. Tā ir žurnāla Playboy un ar to saistītās izklaides impērijas dibinātāja Hjū Hefnera slavenā savrupmāja Losandželosā.

Šo namu var iegādāties ikviens, kam ir lieki 200 miljoni dolāri. Šī ir viena no augstākajām cenām, kas jebkad prasīta par privātu dzīvojamo māju Amerikas Savienotajās Valstīs.

1858 kvadrātmetrus plašajā savrupmājā ir 29 istabas. Īpašumā ir tenisa korti, peldbaseins un slavenā grota, kurā notikušas Hefnera krāšņākās ballītes ar tā dēvēto “Playboy zaķu” piedalīšanos. Turklāt savrupmājai, kurā joprojām mitinās Hefners, ir licence, kas ļauj tajā ierīkot zoodārzu, teikts kompānijas Playboy Enterprises paziņojumā.

Elegantais savrupnams pēdējos 40 gadus bijis Hefnera radošais centrs, viņa dzīvesvieta un darbavieta. Turklāt ēkas jaunajam īpašniekam jārēķinās, ka 89 gadus vecais Hefners tajā paliks dzīvot.

Kompānija neatklāj, kāpēc nolemts pārdot 1927. gadā celto māju, kuru Hefners 1971. gadā iegādājās par 1,1 miljonu dolāru (vienu miljonu eiro). Tolaik tas bija dārgākais nekustamā īpašuma darījums Losandželosā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas