Pirms filmas Vēsā mierā seansa gaidāma tikšanās ar Kasparu Dambi

0 komentāri

22. janvāri plkst. 18:20 kinoteātrī Kino Citadele pirms Didža Eglīša dokumentālās filmas Vēsā mierā seansa notiks tikšanās ar vienu no filmas varoņiem – izcilā Latvijas autosporta inženiera Andra Dambja dēlu Kasparu.

Tikšanās laikā būs iespēja vairāk uzzināt par OSCar eO un filmas tapšanu, kā arī iegūt ļoti īpašas piemiņas balvas no filmas veidotājiem, akcentē filmu studijas Fly For Film pārstāvis Kaspars Braķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filma stāsta par neatlaidību, drosmi un vēlmi būt pirmajam. Izcilais Latvijas autosporta inženieris, Trīssvaigžņu ordeņa kavalieris Andris Dambis kopā ar dēliem Kasparu un Kristapu un pārējo komandu bez iepriekšējas pieredzes elektrisko auto būvēšanā rada OSCar eO – pirmo bezceļu elektriskās piedziņas auto, kas ir arī pirmais Latvijā būvētais elektriskais auto. Viņu mērķis un izaicinājums ir finišēt pirmajiem 2012. gada Dakaras rallijreidā, kas tiek uzskatīts par smagākajām autosporta izturības sacensībām pasaulē.

Filmas Vēsā mierā pirmizrāde un pirmie seansi notika Rīgas Starptautiskā filmu festivāla ietvaros. Šobrīd tā skatāma kinoteātros Kino Citadele un Splendid Palace, kā arī paredzēta filmas izrādīšana citās Latvijas pilsētās. Tā tapusi ar Nacionālā kino centra, Valsts Kultūrkapitāla fonda un privātu uzņēmumu atbalstu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas