Pirms 7 gadiem neviens neticēja

0 komentāri

Moby, Muse, Marks Ronsons, Stereophonics… Šis saraksts nav aptverams vienā vai dažās rindkopās. Festivāls “Positivus” jau šajā nedēļas nogalē šiem nosaukumiem pievienos vēl daudzus, ļoti nozīmīgus vārdus, jo atkal pulcēs vairākus tūkstošus mūzikas mīļus no visas Baltijas, aptverot arī Skandināviju un Austrumeiropas ģeogrāfiski zemāk novietotās valstis.

Pirms 10 gadiem Salacgrīvas pilsētiņa Latvijas ziemeļos nevienam neko neizteica – viena galvenā iela, kas ved cauri tranzītu, kā arī citus, kuri devās vai nu Tallinas, vai Rīgas virzienā, un nedaudz vairāk kā 3000 iedzīvotāji noteikti neliecina par metropoles statusu. Kurš to būtu domājis, ka jau pēc trim gadiem vietējais skolas sporta laukums kļūs par vietu, kur pulcēsies daži tūkstoši cilvēku, lai noklausītos “Stereophonics” koncertu, bet vēl pēc trim jau vairāk kā desmit tūkstoši lēkās pie “Muse”.

“Positivus” festivāls ļoti daudziem ir devis vēlvienu lielisku iemeslu gaidīt vasaras kārstāko mēnesi , kā arī atzīmējis vārdu “Latvia” ļoti daudzos pasaulē zināmu producentu un menedžeru blociņos. Protams, katru gadu izskan kritika par mākslinieku sarakstu, kā arī vēl daudzām lietām, bet negrēko tikai tas, kurš guļ un neko nedara. Turklāt, domājot mūsu jauno mūziķu kontekstā, šī ir lieliska iespēja sevi parādīt nedaudz plašākai publikai, nekā Depo sienas (visu cieņu arī šim klubam, protams!).

Majoru Ģirts ir izdarījis fantastisku darbu, paldies viņam par to!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas