Pirms 7 gadiem neviens neticēja

0 komentāri

Moby, Muse, Marks Ronsons, Stereophonics… Šis saraksts nav aptverams vienā vai dažās rindkopās. Festivāls “Positivus” jau šajā nedēļas nogalē šiem nosaukumiem pievienos vēl daudzus, ļoti nozīmīgus vārdus, jo atkal pulcēs vairākus tūkstošus mūzikas mīļus no visas Baltijas, aptverot arī Skandināviju un Austrumeiropas ģeogrāfiski zemāk novietotās valstis.

Pirms 10 gadiem Salacgrīvas pilsētiņa Latvijas ziemeļos nevienam neko neizteica – viena galvenā iela, kas ved cauri tranzītu, kā arī citus, kuri devās vai nu Tallinas, vai Rīgas virzienā, un nedaudz vairāk kā 3000 iedzīvotāji noteikti neliecina par metropoles statusu. Kurš to būtu domājis, ka jau pēc trim gadiem vietējais skolas sporta laukums kļūs par vietu, kur pulcēsies daži tūkstoši cilvēku, lai noklausītos “Stereophonics” koncertu, bet vēl pēc trim jau vairāk kā desmit tūkstoši lēkās pie “Muse”.

“Positivus” festivāls ļoti daudziem ir devis vēlvienu lielisku iemeslu gaidīt vasaras kārstāko mēnesi , kā arī atzīmējis vārdu “Latvia” ļoti daudzos pasaulē zināmu producentu un menedžeru blociņos. Protams, katru gadu izskan kritika par mākslinieku sarakstu, kā arī vēl daudzām lietām, bet negrēko tikai tas, kurš guļ un neko nedara. Turklāt, domājot mūsu jauno mūziķu kontekstā, šī ir lieliska iespēja sevi parādīt nedaudz plašākai publikai, nekā Depo sienas (visu cieņu arī šim klubam, protams!).

Majoru Ģirts ir izdarījis fantastisku darbu, paldies viņam par to!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas