“Pink Floyd” gatavojas izdot pēdējo albumu

0 komentāri

Leģendārā britu rokgrupa “Pink Floyd” gatavojas nākammēnes laist klajā savu jaunāko albumu “The Endless River”. Atlikušie grupas locekļi atzīst, ka tas, visticamāk, būs viņu pēdējais albums.

Grupas ģitārists un vokālists Deivids Gilmors norāda, ka gaidāmais albums ir nepārtraukta mūzikas plūsma četrās atsevišķās daļās. Bundzinieks Niks Meisons atzīst, ka, veidojot šo ierakstu, daudz domājuši par savu kolēģi taustiņinstrumentālistu Ričardu Raitu, kurš pirms sešiem gadiem aizgāja mūžībā, norādot, ka viņam ļoti patiktu jaunais veikums. Tāpēc šis albums ir veltījums Raitam.

Viena no jaunajā albumā iekļautajām kompozīcijām ir “Louder Than Words”, kas ņemta no Gilmora, Raita un Meisona 1993. gada ieraksta “Division Bell” sesijām. Skaņdarbam ir jauns teksts, ko rakstījis “Divison Bell” tekstu autors.

Jaunais albums nāks klajā Lielbritānijā 10. novembrī.

Pink Floyd dalībnieki Rodžers Voterss un Deivids Gilmors. Foto: Reuters/ Scanpix

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas