“Pienvedējiem” jauns video – “Tā mēs dzīvojam”

0 komentāri

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” pēc diviem gadu desmitiem atkal kāpusi uz Sabiles kultūras nama skatuves, lai nospēlētu un nofilmētu savu jaunāko dziesmu “Tā mēs dzīvojam”.

“Filmēšanas vieta netika izvēlēta nejauši – tieši Sabiles kultūras namā uz videoklipā redzamās skatuves pirms divdesmit gadiem radās pirmās “pienvedēju” dziesmas,” stāsta grupas dalībnieki.

Jaunās dziesmas videoversiju veidoja ORDERORDER FILMS, operatori Krists Spruksts, Lauris Vīksne, Juris Pīlēns. Montāža Māris Lagzdiņš. Gaisma Lauris Vīksne, F64.

“Pienvedēja piedzīvojumus” 1994. gadā Sabilē dibināja vokālists un basģitārists Māris Žigats kopā ar brāļiem Lundēm – Aldi (ģitāra) un Pēteri (bungas). Grupas pastāvēšanas laikā mūziķu apvienības sastāvs palicis nemainīgs.

Jau vēstījām, ka “Pienvedēja piedzīvojumi” šogad svin grupas dibināšanas 20 gadu jubileju ar koncertu koncertzālē “Palladium” 3. oktobrī un jauna albuma izdošanu. Biļetes – “Biļešu servisa kasēs”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas