“Pienvedēja piedzīvojumi” sniegs akustiskos koncertus Rīgā un Jūrmalā

0 komentāri

Grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” turpina svinēt 20 gadu jubileju ar diviem akustiskiem koncertiem, kas izskanēs 26. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” un 3. decembrī Jūrmalas teātrī, informē “I Love You Records” pārstāve Dace Volfa.

Līdz ar paziņojumu par koncertiem nāk klajā arī jauns “Pienvedēja piedzīvojumu” radio singls – akustiskā versija dziesmai “Jel”.

Jau ziņojām, ka 3. oktobrī “Pienvedēji” ar jubilejas koncertu uzstājās koncertzālē ”Palladium”, un tajā pašā dienā tika izdots arī dubultalbums “Tā mēs dzīvojam”, kas ir grupas pirmais jaunais ieraksts pēc septiņus gadus ilgas pauzes. Albuma pirmajā diskā iekļautas jaunas “Pienvedēju” dziesmas un video versijas divām no tām, bet otrajā – desmit grupas populārākās dziesmas akustiskā izpildījumā.

“Pienvedēju” dziedātājs un basģitārists Māris Žigats norāda, ka akustiskajos koncertos izskanēs vairāki grupas hiti, kas nebija iekļauti ”Palladium” rokkoncerta programmā.

Biļetes uz ”Pienvedēja piedzīvojumu” akustiskajiem koncertiem Rīgā un Jūrmalā var iegādāties interneta veikalā eKase.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas