Pauls Grigalim bērnībā devis padomu, kas atmaksājies pēc daudziem gadiem

0 komentāri

Nav noslēpums, ka radio Star FM balss un LNT seja Māris Grigalis ir arī prasmīgs pianists. Klavierspēli Māris apguvis tajā pašā skolā, kur savulaik mācījies maestro Raimonds Pauls. Tieši šī skola bija vieta, kur maestro Mārim sniedzis būtisku padomu.

”Maestro Raimonds Pauls savu klavierspēli ir apguvis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Pēc vairākiem desmitiem gadu arī man bija tas gods mācīties šajā skolā. Atceros kā tagad – 3. klasē spēlējot gammas, atveras durvis un tur stāv Raimonds Pauls, kurš pateica man tikai divus teikumus: ”Puika, es zinu, ka tev tās gammas nepatīk spēlēt. Bet bez gammām, bez tehnikas dzīvē sasniegt neko nevar,” stāsta Māris Grigalis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paejot vairākiem desmitiem gadu, Grigalis un Pauls satikās uz vienas skatuves un spēlēja Skota Džoplina Regtaimu. ”Tad es sapratu šīs frāzes nozīmi – ka galvenais ir pamats, un tad varēs būt arī izpildījums,” teic Grigalis.

Foto: Māris Grigalis mūziķa ampluā

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas