Paula meita Maskavā izmantojusi uzvārda priekšrocības

3 komentāri
Paula meita Maskavā izmantojusi uzvārda priekšrocības
Foto: instagram/arniskrauze

Tev noteikti jāizlasa

Anete Paula pēc atgriešanās dzimtenē TV3 žurnālistam Arnim Krauzem sniedz pirmo garo interviju. Sarunā atklājas vaļsirdīga atzīšanās, kā tas ir – būt Raimonda Paula meitai.

Pēc divdesmit gadu prombūtnes Rīgā atgriezusies komponista Raimonda Paula meita Anete. „Šeit ir mani vecāki, un arī mans vīrs Latvijā nejūtas kā svešinieks. Viņš šeit dzīvoja jau pirms mūsu iepazīšanās, pat bija pierakstījies valodas kursos, bet dažādo pārbraucienu dēļ šī ideja netika īstenota. Tagad, dzīvojot Rīgā, domāju, valodu viņš apgūs ātri pat bez kursiem,” Anete stāsta par savu vīru Mareku, kurš ir Dānijas pilsonis un ar kuru tēva rīkotā pieņemšanā Anete iepazinās 1991. gada novembrī 18. novembrī.

Jautāta, kā šodien mainījušies cilvēki, salīdzinot ar laiku pirms divdesmit gadiem, Anete neslēpj, ka ļaudis ir ļoti mainījušies. „Kļuvuši smaidīgāki. Bet es gribētu, lai prieks sejā būtu redzams vēl biežāk. Ja Rimi pārdevēja uzsmaidītu un visa rinda atbildētu ar smaidu, tas būtu tik sirsnīgi. Un, ja vīrietis mani trolejbusā palaidīs pa priekšu, es arī būšu daudz priecīgāka. Ja tu smaidi, tad vieglāk pārvarēt arī daudzās problēmas, ar kurām mūsu cilvēkiem jāsastopas ikdienā,” pārdomās dalās Anete Paula.

„Vienmēr esmu uzskatījusi, ka pazīstamam ir jābūt tam, kurš to ir pelnījis. Nevajadzīga “zīmēšanās” man nekad nav patikusi un nav bijusi svarīga. Jā, bērnībā varbūt biežāk ar pirkstu rādīja un bakstīja, bet tad es pie tā pieradu, un man apnika tam pievērst uzmanību. Tagad ar prieku varu iet uz tirgu un palikt nevienam nezināma,” intervijā žurnālam Santa klāsta Anete.

„Kad bērnībā iepazinos ar citiem bērniem, viss bija vienkārši, jo viņu attieksme bija attieksme pret mani, nevis manu uzvārdu. Vēlāk jau bija citādi. Protams, mans uzvārds man ir daudz palīdzējis – mazāk gan Latvijā, vairāk Maskavā, laikā, kad strādāju Latvijas vēstniecībā. Tur es pat nekautrējos apzināti izmantot savu uzvārdu, jo zināju, ka tas vajadzīgs darbam, Latvijas interesēm,” atzīst Anete, kura Latvijas vēstniecībā Maskavā strādājusi kultūras jomā, organizējot izstādes un koncertus. „Latvijā gan esmu piedzīvojusi, ka līdz ar uzvārdu cilvēkiem par tevi uzreiz ir zināms viedoklis, ne vienmēr pozitīvs. Tā ka kopumā varu teikt – tas ir gan palīdzējis, gan traucējis,” atklāj slavenā komponista meita.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Rūdis
  +1

  Rūdis

  Normāls tēvs /netulko korānu, nepielūdz Allahu, negaida krievu tankus/ - normāla meita.

  29.08.2015 11:55

 • Rūdim
  0

  Rūdim

  tieši tà, nejauc ar gemaroju, kalninu

  09.01.2016 19:34

 • Ollohs
  0

  Ollohs

  Rūdi! Nu ir sūdi! Tu, mans nemācītais darugs, esi sajaucis musulmani Kalniņ Imku ar Raimondu Paulu!:)

  25.10.2015 13:01

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas