Patmalniece un Krauze devušies tievēt ekskluzīvā miljardiera kompleksā Aizputē

5 komentāri

Svara korekcijas centru Vitalitātes akadēmija Aizputē vietējie joprojām labprāt dēvē par ”Cerību resnīšiem”. To tur izveidojis kāds krievu miljardieris, un Vitalitātes akadēmija sola ar īpašas programmas palīdzību ļaut zaudēt svaru pat tiem, kam citas metodes nav palīdzējušas.

Nesen uz šo luksusa tievēšanas kompleksu devusies arī māksliniece Elita Patmalniece un TV raidījumu vadītājs Valters Krauze.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zināms, ka viena diena Vitalitātes akadēmijā izmaksā 100 eiro, bet standarta programma paredz tievēšanu sākt ar 10 dienu programmu.

Ierodoties nožogotajā teritorijā, tievētājiem piedāvāti īpaši numuriņi un strikts dienas plāns un ēdienkarte.

FOTO

Vitalitātes akadēmiju iecienījis arī šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Ģirts Brumsons, kurš tieši uz turieni veda randiņos savas “līgaviņas”. Lieni viņš iepriecināja ar piena vannām, bet Gundu ar zirgiem. Pāris sākumā vizinājās karietē, bet vēlāk jau devās zirgus iepriecināt ar našķiem un vērot poniju izjādi brīvsolī.

FOTO

5 komentāri

TOP komentāri

 • ...
  +1

  ...

  noteikti skaista vide un vieta..burvīgie zirgi ,spa ,baseins ...tikai diemžēl prakse pierāda ,ka viss atgriežas savās sliedēs līdzko cilveks atgriežas mājās savā vidē un atkal svars pieaug pilnīgi nemanot...kam lemts būt apaliem tie arī taadi paliek ....un kas ir kalsns tas var ēst kūkas kg un nevienā acī nebūs liekais kg....
  drausmīgai"" cīņai"" jābūt par katru kumosu un kg visa mūža laikā ,tad varbūt kaut kas sanāk ....bet visuma priecajos ,kas var izbaudīt pat tādu summu prieku sev un kāpēc gan nē

  13.10.2015 12:06

 • IJa
  0

  IJa

  Sākās ar Elitu, beidzās ar Egīlu (laikam),(neatceros)

  13.10.2015 16:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas