Patmalniece un Krauze atklāj, cik svara zaudējuši ekskluzīvajā Vitalitātes Akadēmijā

8 komentāri

Nesen māksliniece Elita Patmalniece un TV raidījumu vadītājs Valters Krauze devās uz tievēšanas kūrortu Vitalitātes akadēmija, ko vietējie aizputieši joprojām labprāt dēvē vecajā nosaukumā – par ”Cerību resnīšiem”. Nu tapis zināms, cik svara viņiem izdevies zaudēt.

Vitalitātes akadēmija piedāvā intensīvu 10 dienu tievēšanas programmu, kuras dalībnieki, šķērsojot akadēmijas teritorijas robežu, nosolās ēst tikai un vienīgi viņiem īpaši sarūpēto uzturu, kā arī piedalīties visās aktivitātēs – nūjošanā, zirgu izrādēs, sporta nodarbībās un SPA procedūrās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šis gan nav no lētākajiem priekiem – desmit dienu programma izmaksā 1000 eiro vienai personai.

Patmalniece un Krauze Vitalitātes akadēmijā aizvadīja 9 dienas. Šo dienu laikā Krauze šķīries no 7,7 kilogramiem, bet Patmalniece no 4,6.

FOTO

8 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis
  +1

  Jānis

  Uz Eiropu pie migrantiem :)

  18.10.2015 19:11

 • Basns
  +1

  Basns

  Forši ! Un viss te pat pa rokai .

  18.10.2015 18:51

 • Mēness zaķis
  +1

  Mēness zaķis

  Nu laikam jau ir gan, ja jau Tu lasi un komentē :)))

  14.10.2015 17:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas