Pašmāju elektroniskās mūzikas pārstāvis Lessfucc izdos debijas albumu

0 komentāri
Pašmāju elektroniskās mūzikas pārstāvis Lessfucc izdos debijas albumu
Publicitātes foto

23. augustā “9k1” namā viens no pēdējā laika spilgtākajiem elektroniskās mūzikas pārstāvjiem – Lessfucc (Alberts Jansons) prezentēja savu debijas albumu “Cubensis”.

20 gadus vecais mūziķis atklāj, ka sākotnēji centies atdarināt ārzemju izpildītājus, piemēram, Skream, Datsik un citus dubstep pionierus, taču ar laiku nolēmis sākt veidot savu skanējumu.

“Cenšos maksimāli maz samplot melodijas, jo uzskatu, ka paša iespēlētā melodija un ierakstītie dzīvie instrumenti piešķir mūzikai savu dzīvību, taču sampli tikai papildina skaņdarbu un ir lieliski dzirdēt līdz galam atstrādātu gala produktu, kad viss ir aizpildīts, kad nav nekādu caurumu dziesmā,” par radošo procesu stāsta Lessfucc. “Ļoti lielu lomu manā mūzikā spēlē emocionālais stāvoklis konkrētajā brīdi, nav svarīgi – vai es būtu laimīgs, vai neapmierināts, beigu beigās tā dziesma skanēs tā, kāds man ir bijis noskaņojums, kad rakstīju to.”

“Cubensis” kopējais skanējums raksturojams kā jebkura cilvēka dzīve – tajā atrodama laime, dusmas, nervozititāte un citas emocijas, kuras mums ir blakus ik uz soļa. Arī albuma vāciņā noformējums nav nejaušs – lielākoties mūziķis bērnību pavadījis vienatnē un mežš bijusi tā vieta, kurā pavadīts ilgs laiks un apkopotas domas.

No 25. augusta albums pieejams digitālā formātā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas