Pasaulē skaistākā sieviete pamatīgi izdēdējusi

0 komentāri

Holivudas aktrises Andželīnas Džolijas (40) pašreizējais izskats viņas fanu un mediju vidū raisījis bažas par aktrises izskatu un veselības stāvokli.

Aktrise, kas vairākkārt aptaujās atzīta par pasaules pievilcīgāko sievieti, novājējusi tik ļoti, ka viņas fani un ārvalstu mediji ļāvušies spekulācijām par viņas veselības stāvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

pagājušajā nedēļas nogalē Andželīna Džolija Losandželosā apmeklēja filmas Kung Fu Panda 3 pirmizrādi. Viņa bija tērpusies mazā melnā kokteiļkleitiņā. Gan klātienē pasākumā, gan fotogrāfijās bez uzmanības nav palicis Džolijas izdēdējušais augums.

Sabiedrība pat metusies spriedelēt, ka pie skaistules auguma ”nedienām” vainojamas nesaskaņas Džolijas un vīra Breda Pita starpā, kas ārvalstīs kļuvis par itin apspriestu tematu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas