Pārdošanā pēdējās biļetes uz Eda Šīrana koncertu

0 komentāri

Lielā pieprasījuma dēļ pārdošanā nonāk papildu biļetes uz Eda Šīrana koncertu 16. februārī Arēnā Rīga, informē L Tips Agency pārstāve Maija Tomkalne.

Pateicoties mākslinieka tehniskā personāla pretimnākšanai, rasta iespēja koncerta skatuvi pārvietot tā, lai pārdošanā varētu nonākt vēl pāris simtu stāvvietu biļešu.

Šis fakts varētu iepriecināt Šīrana kvēlākos fanus, taču jāņem vērā, ka šoreiz vilcināšanās būs nevietā, jo tagad pieejamā konfigurācija ir maksimāli iespējamā un vairāk stāvvietu biļešu pārdošanā nebūs, uzsver M. Tomkalne.

Papildus tam būs pieejamas biļetes Arēnas Rīga 3. līmenī, kas ļaus to īpašniekiem komfortabli vērot uzstāšanos no sēdvietām.

19. janvārī koncerta organizatori L Tips Agency savā Facebook lapā facebook.com/ltipsagency uzsāks konkursu par labāko Eda Šīrana sveikšanas ideju. Kā zināms, Edam 17. februārī paliks 24 gadi. Tāpēc Latvijas fani tiek aicināti paust savas idejas, kā sveikt viņu drīzajā dzimšanas dienā. Uzvarētājs(-a) saņems divus ielūgumus uz koncertu.

Atgādinām, ka Eda Šīrana koncerts Rīgā notiks 16. februārī Arēnā Rīga. Tā ir unikāla iespēja apmeklēt pasaulē ārkārtīgu popularitāti iemantojušā mākslinieka uzstāšanos viņa slavas zenītā.

Papildu biļetes nonāks pārdošanā šodien plkst. 10.00 visās Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas