Par Repši top provokatīva grāmata

0 komentāri

Pirmsvēlēšanu karstumā pie lasītājiem nonāks L.Lapsas un K.Jančevskas grāmata ”Grābeklis” par ekspremjeru Einaru Repši, vēsta izdevums ”Vakara Ziņas”. ”Grābeklis” būs dokumentāls stāsts, ietverot arī pikantērijas un seksa ainas.

Pagaidām autori un izdevēji tuvāk neatkāj grāmatas saturu, bet tajā ietvertas arī galvenā varoņa ”guļamistabas tēmas”, noskaidrojis izdevums ”Vakara Ziņas”. Protams, Einara Repšes aizraušanās ar daiļā dzimuma pārstāvēm nav nekāds jaunums, taču viena lieta ir dienesta romāniņi, bet pavisam cita – pazīstama politiķa uzstājīgi centieni ievilkt gultā kādu nepilngadīgu meiteni…

Repše par šīs grāmatas tapšanu zina, bet tās saturs pagaidām tiek turēts noslēpumā. Jaunajam izdevumam, kas lasītājus sasniegs apmēram pēc trīs nedēļām, ir veltīta interneta vietne grabeklis.lv.

Pēdējos desmit gados izdevniecība “Baltic Screen” sadarbībā ar apgādu “Atēna” ir izdevusi prāvu pulciņu dažādiem grābekļiem veltītu pētniecisku, analītisku grāmatu, kas vairs nav iegādājamas un ir atrodamas vien privāto un sabiedrisko bibliotēku plauktos. Līdz pat Saeimas vēlēšanām grabeklis.lv ik pa dažām dienām dos iespēju bez maksas vienu pēc otras lejuplādēt virkni elektronisko grāmatu, kas atgādinās – pa kurieni šie grābekļi ir situši līdz šim un attiecīgi ko no viņiem var gaidīt tagad.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas