Oskars Lepers apgūst karstasinīgo flamenko

0 komentāri

Pavasarī, kad mostas daba, mostas arī cilvēks. Un cilvēks mostas līdz pat karstasinīgam līmenim. “Karstasinīgumu, manuprāt, vislabāk raksturo flamenko,” atzīst raidījuma LNT Brokastis vadītājs Oskars Lepers.

Līdz šim Oskaram ar flamenko deju nav bijis saskares, tādēļ viņš aicinājis talkā eksotisko deju centra Alegria direktori Ilze Zariņu. Viņa norāda, ka flamenko parasti sāk apgūt jau bērnībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Flamenko ir mūzikas, dziesmu un deju žanrs, kura izcelsmes vieta ir Andalūzijas autonomā komūna Spānijā. Flamenko 18. gs attīstīja vietējie čigāni. Pirmo reizi literatūrā flamenko pieminēts 1745. gadā. Tajā apvienoti Andalūzijas un čigānu mūzikas un dejas stili.

2010. gada novembrī Unesco iekļāva flamenko cilvēces mutvārdu nemateriālā kultūras mantojuma meistardarbu sarakstā.

Interesanti, ka Japānā ir vairāk flamenko deju akadēmiju nekā Spānijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas