Oranžās brīvdienas izdod pirmo dziesmu no topošā albuma

0 komentāri

Latviešu turbofolka grupa Oranžās brīvdienas (OB) publiskojusi pirmo skaņdarbu Sniegpārsla no tikko pabeigtā otrā studijas albuma Tilti, ko laist klajā paredzēts nākamā gada sākumā, informē mūziķi.

OB atzīst, ka dziesma diezgan krasi atšķiras no iepriekšējiem ierakstiem. Sniegpārsla arī ir pirmā studijā ierakstītā grupas balāde. Pati kompozīcija grupas repertuārā ir diezgan ilgi, kaut gan spēlēta tikai pāris reižu. Vairāk tā līdz šim dzirdēta grupas līdera Inta Ķergalvja solo izpildījumā.

“Sākotnēji mums nebija plāns šo dziesmu ierakstīt, vēl jo vairāk – iekļaut albumā. Vairums tomēr izlēma, ka tas ir jādara un rezultāts sanāca pat labāks, nekā bijām gaidījuši,” atklāj Ints Ķergalvis.

Sniegpārsla ir pārdomu un sajūtu piepildīts skaņdarbs bez ierastajiem zemtekstiem I. Ķergalvja tekstos. Kaut gan arī pašai sniegpārslai ir vairāk simboliska, ne tieša jēga dziesmā. OB sola, ka albums Tilti būs daudzveidīgāks, arī noskaņu un stilistikas ziņā dažādāks par iepriekšējiem ierakstiem. Balādes mīsies ar ierastiem sociālā pankroka un ska ritmiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas