Olga Rajecka par spārniem pēc kāzām

0 komentāri

Bet vai Tu atnāksi, kad man vairs nebūs 16? Double Faced Eels centās un arī ne bez viņas palīdzības – latviešiem ir daudz dziesmu, kuras nav iedomājamas bez viņas balss, ieskaitot praktiski visu leģendārās grupas “Eolika” un “Turaidas roze” repertuāru. “LNT Brokastis” šoreiz ciemojas pie Olgas Rajeckas.

Šo dāmu par pelēku vis nenosauksi – krāšņa gan uz skatuves, gan ārpus tās joprojām pat 50 gadu vecumā. Šajā materiālā par to, kā ekscentriskā dziedātāja Olga Rajecka pēc kāzām ieguvusi jaunus spārnus, kā arī nedaudz par viņas ikdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas