Olga Rajecka bursies arī Rīgā

0 komentāri

Dziedātājas Olgas Rajeckas koncertprogramma Buramdziesmas skanēs arī Rīgā – dīvas iznāciens jaunajā koncertzālē Rīga notiks 17. janvārī.

Pirmais Buramdziesmu ziemas koncerts izskanēs 27. novembrī Jelgavā. Vēl šogad plānotas uzstāšanās Liepājā un Cēsīs, savukārt organizatorisku sarežģījumu dēļ atcelts koncerts Valmierā, informē Micrec PM.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Buramdziesmu pirmatskaņojums notika augustā, noslēdzot festivālu BIGBANK Latvijas Pērles Dzintaru koncertzālē. 11. novembrī koncerta ierakstu būs iespējams redzēt LNT TV programmā.

Tautiski dejiskajā programmā skan Imanta Kalniņa dziesmas no Olgas jaunā albuma Buramdziesmas, kā arī dziedātājas hiti. Koncertā ir daudz latviski lustīgas dejošanas un tautisku tērpu. Piedalās instrumentālā grupa, Laimas Muzykanti, TDA Rotaļa, Līgo un Dzintariņš dejotāji. Jelgavā ar Olgu sadancosies arī vietējā TDA Lielupe dejotāji, Liepājā – TDA Kvēle, bet Cēsīs – Līgatnes novada DA Zeperi un DA Daiļrade.

Olgas Rajeckas koncerti Buramdziesmas

  • Jelgava, Kultūras nams – 26. novembrī
  • Liepāja, Olimpiskā centra Rožu zāle – 30. novembrī
  • Cēsis, Vidzemes koncertzāle Cēsis – 7. decembrī
  • Rīga, koncertzāle Rīga – 17. janvārī

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas