Olga ar vērienīgu koncertu nosvin “Buramdziesmu” izdošanu

0 komentāri
Olga ar vērienīgu koncertu nosvin “Buramdziesmu” izdošanu
Foto: Dace Blūma

Tev noteikti jāizlasa

Svētdien, 24. augustā, Dzintaru koncertzālē, noslēdzot festivālu „BIGBANK Latvijas pērles”, notika Olgas Rajeckas jaunā albuma un koncertprogrammas „Buramdziesmas” prezentācijas koncerts.

Koncerta pirmajā daļā Olga ar grupu izpildīja jaunajā CD iekļautās dziesmas, bet otrajā daļā uzstājās Olga un viesi, sniedzot tautiskā garā ieturētus priekšnesumus, kurus kuplināja TDA „Līgo”, VPDK Rotaļa dejotāji, kā arī Laimas Muzykanti, Baumaņu ģimene un Rihards Lepers.

Albumā „Buramdziesmas” iekļautas 12 Imanta Kalniņa dziesmas ar Broņislavas Martuževas, Māra čaklā, Laimas Līvenas. Sordžini Naidu, Ojāra Vācieša, Māras zālītes, Vika un Imanta Ziedoņa dzeju.

Dziesmas ierakstītas studijā GEM šovasar kopā ar studijas producentu Gati Gaujenieku. Ierakstā piedalījušies mūziķi Aivars Gudrais, Jānis Miltiņš, Modris Laizāns, Viesturs Samts, Andris Klučnieks, Vīgants Murelis, Māris Muktupāvels, Sanita Sprūža, Ivars Kalniņš un dziedātāja Zane Gudrā, kura iedziedājusi papildu vokālu, kā arī duetā ar Olgu ierakstījusi dziesmu „Man apnikusi”.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas