Olga ar vērienīgu koncertu nosvin “Buramdziesmu” izdošanu

0 komentāri

Svētdien, 24. augustā, Dzintaru koncertzālē, noslēdzot festivālu ”BIGBANK Latvijas pērles”, notika Olgas Rajeckas jaunā albuma un koncertprogrammas ”Buramdziesmas” prezentācijas koncerts.

Koncerta pirmajā daļā Olga ar grupu izpildīja jaunajā CD iekļautās dziesmas, bet otrajā daļā uzstājās Olga un viesi, sniedzot tautiskā garā ieturētus priekšnesumus, kurus kuplināja TDA ”Līgo”, VPDK Rotaļa dejotāji, kā arī Laimas Muzykanti, Baumaņu ģimene un Rihards Lepers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Albumā ”Buramdziesmas” iekļautas 12 Imanta Kalniņa dziesmas ar Broņislavas Martuževas, Māra čaklā, Laimas Līvenas. Sordžini Naidu, Ojāra Vācieša, Māras zālītes, Vika un Imanta Ziedoņa dzeju.

Dziesmas ierakstītas studijā GEM šovasar kopā ar studijas producentu Gati Gaujenieku. Ierakstā piedalījušies mūziķi Aivars Gudrais, Jānis Miltiņš, Modris Laizāns, Viesturs Samts, Andris Klučnieks, Vīgants Murelis, Māris Muktupāvels, Sanita Sprūža, Ivars Kalniņš un dziedātāja Zane Gudrā, kura iedziedājusi papildu vokālu, kā arī duetā ar Olgu ierakstījusi dziesmu ”Man apnikusi”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas