Novērtē Antras Stafeckas jauno dziesmu un video!

0 komentāri

Dziedātāja Antra Stafecka šodien laiž klajā jaunu dziesmu Pasargā, kurai tapis arī emocionāls videoklips.

Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, kad dziesmas tekstu rakstīja dziedātājas mamma Ilze Mūrniece, dziesmas Pasargā mūziku un vārdus rakstījusi pati Antra, akcentē izdevniecība Mikrofona ieraksti.

”Dziesma ir par katra cilvēka attieksmi pret savām jūtām, kaisli, degsmi, vēlmi sev un citiem kaut ko pierādīt un sagaidīt to visu arī no otra cilvēka,” dziesmas vēstījumu skaidro Antra Stafecka. ”Kādam būsi labs, citam neizdibināms, kādam būsi neizjusts glāsts… Vienmēr ir svarīgi, lai ir kāds, kurš ir līdzās, kāds, kurš nekad tevi nepiemānīs un neatstās. Ceru, ka šī dziesma uzrunās klausītājus un skatītājus, un katrs tajā atradīs kaut ko īpašu sev,” stāsta dziedātāja.

Dziesmas video veidojis Ritvars Tomass Bluka.

Paralēli darbam pie solo programmas Antra Stafecka ir pieprasīta kā duetu partnere, sadarbojoties ar grupu Otra puse, kā arī dziedātāju Igo, un veiksmīgi koncertē Latvijas lielākajās pilsētās kopā ar Uldi Marhilēviču viņa autorkoncertā Tava sirds ir tavas mājas.

Tikmēr digitālā izdevumā Kolekcija apkopotas un izdotas visas dziedātājas agrāk ierakstītās dziesmas sadarbībā ar Otra puse, Igo, Raimondu Paulu un grupu Colt, starp tām – Vētra nāk, Nepasauc, nepiesauc, Tev tuvumā, Ogres romance. Šis albums jau ir pieejams portālā Doremi.lv un no nākamās nedēļas būs pieejams visās lielākajās digitālajās mūzikas platformās pasaulē, tostarp Spotify, iTunes un Amazon.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas