Noteikti Eirovīzijas dziesmu atlases pirmie četri finālisti

0 komentāri

Šajā svētdienā aizvadīts pirmais Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases šova Supernova pirmais pusfināls. Tajā par biļeti uz finālu cīnījās desmit Latvijas mākslinieki, tomēr vienu finālā izcīnīja vien četri.

Divus no konkursa finālistiem noteica skatītāji balsojuma rezultātā, bet divus izvēlēja žūrija, kuras sastāvā bija Prāta Vētras mūziķis Kaspars Roga, dziedātājs Intars Busulis, dziedātāja Ieva Kerēvica un komponists Guntars Račs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc nervus stindzinošām stundām, kuras mūziķi piedzīvoja gan priekšnesuma laikā, gan gaidot rezultātu, noskaidrojās, ka finālā cīnīsies Justs, grupa Catalepsia, Ivo Grīsniņš-Grīslis un Marta Grigale.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas