Noskaties Rīgas Modes jauno video tāda paša nosaukuma dziesmai!

0 komentāri

Ogres kolektīvs Rīgas Modes, kas šoruden izdeva savu debijas plati, laiž klajā arī pirmo video minalbuma tituldziesmai.

Grupas vārdā nosauktais EP ir digitāli lejupielādējams un klausāms iTunes, Spotify, Deezer u.c. mūzikas servisos. Savukārt fiziskā formātā izdoto 10 collu vinila plati ir iespējams iegādāties galvaspilsētas naktslokālos Miit, Vieta, Aptieka, Vest, Pasēdēt, Omas Briljants, kā arī mūzikas veikalā LP uz Ģertrūdes ielas.

Grupas Rīgas Modes tuvākā uzstāšanās gaidāma 13. decembrī Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Vecrīgā, Mārstaļu ielā 2/4. Biļetes uz koncertu ir pieejamas Biļešu paradīzes kasēs, bilesuparadize.lv un Latvijas 1. Rokkafejnīcā. To cena ir 5 eiro, tuvojoties koncertdienai, biļetes var kļūt dārgākas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas