NOSKATIES: Lauris Dzelzītis pieņem Dzīves smalkumu izaicinājumu un atklāj “roņu” sezonu!

0 komentāri

Lielākā daļa no mums rudenī, kad kļūst aukstāks ūdens, pārsvarā pārtrauc peldēšanās sezonu, taču ir cilvēki, kuriem rudens ir īstais gadalaiks, kad sākt peldēties. Par to vairāk uzzināt centās Ēriks Palkavnieks raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumu sižetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tā ir tradīcija – “roņi” savu sezonu sāk oktobra pirmajā svētdienā neatkarīgi no laikapstākļiem, un tā arī šogad “roņu sezona” ir sākusies! Par to mēs esam pārliecinājušies, ka “roņi” jebkuru infekciju un slimību labāk pārslimo,” stāsta ziemas peldētāja Sarma Kočāne.

FOTO

Raidījums Bez Tabu dzīves smalkumi arī nolēma izaicināt kādu, kurš pārāk bieži nemēdz mesties ledusaukstā ūdenī, bet būtu gatavs šo izaicinājumu pieņemt, un tas ir neviens cits kā Dailes teātra aktieris un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne, Arvja lomas atveidotājs Lauris Dzelzītis. To, kā viņam klājās, skaties sižetā!

VIDEO

 

“Mazliet atsala kājas, bet, ja man tagad jāizvēlas – iet, nedod Dievs, karot, vai šo, es noteikti izvēlos šo,” nosaka Dzelzītis, kurš, izskatījās, diezgan viegli tika galā ar šo izaicinājumu.

FOTO: Lauris Dzelzītis seriālā Viņas melo labāk

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas