Noskaties grupas Jorspeis video dziesmai Zelts!

0 komentāri

Grupa Jorspeis savus fanus iepriecina ar dziesmas Zelts videoklipu, kas tapis šīs vasaras izskaņā.

Videoklips tapis, sadarbojoties ar režisori Lindu Olti un operatoru Jāni Skulmi. Video filmēts skaistajā Tērvetes un Zaļinieku apkaimē, notverot vēl pēdējās saulainās dienas aizvadītajā vasarā.

“Dziesmas ideja zelts atainots, gleznaini rotaļājoties ar saules gaismu, kā arī pasvītrojot bezrūpību un dzīvesprieku bērnos, kuri spēlē futbolu un zelta krāsas otas triepienos, kas apglezno video simbolu – logu,” stāsta dziesmas autore Linda Seļava Prindule.

Dziesmu Zelts ikviens var lejupielādēt bez maksas noisetrade.com/jorspeis/zelts, kā arī https://jorspeis.bandcamp.com/

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas