Noskaties Gas of Latvia videoklipu dziesmai Sala!

0 komentāri

Elektroniskās mūzikas projekts Gas of Latvia laiž klajā jaunu videoklipu, kas tapis gada sākumā izdotajai dziesmai Sala.

Video filmēts Jaunlaicenes pagasta Vosvas kalnā un tā apkaimē, kura jau no senlatviešu valsts Tālavas laikiem ir labi paslēpta svētvieta ar īpašu enerģiju un pārdabiskām parādībām. Tur valdnieks Tālivaldis kalpojis kā priesteris, kā arī tā minēta kā iespējamā viņa nāves vieta.

Videoklipa režisore ir Zane Raudiņa, operators – Oskars Raudiņš. Dziesmu Sala ar dzejnieces Annas Fomas vārdiem mūziķis Andris Indāns radīja šī gada sākumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas