Noskaidrota gada pārvērtētākā kino filma

0 komentāri

Britu kinorežisora Kristofera Nolana zinātniskās fantastikas grāvējs Interstellar (Starp zvaigznēm) atzīta kā aizvadītā gada pārvērtētākā filma, liecina kino atsauksmju vietnes Metacritic aptauja.

Otro vietu sarakstā ieguvusi 12 gadu garumā uzņemtā drāma Boyhood (Puikas gadi), kas tiek uzskatīta par vienu no ticamākajām Oskara balvas pretendentēm.

Tai seko komiksu kompānijas Marvel kinolente Guardians of the Galaxy (Galaktikas sargi), antiutopiskā jauniešu filma The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1.daļa) un melnā komēdija par šovbiznesu Birdman (Putncilvēks).

Tomēr vietnes lietotāju vidū bija arī daudz Boyhood un Interstellar cienītāju, jo atsevišķā aptaujā tās tika atzītas attiecīgi par gada labāko un otro labāko filmu. Starp vērtīgākajām kinolentēm tika ierindota arī režisora Vesa Andersona komēdija The Grand Budapest Hotel (Viesnīca Diženā Budapešta), kā arī Birdman un trilleris Gone Girl (Neatrodamā) ar aktieriem Benu Afleku un Rozamundi Paiku galvenajās lomās.

Interstellar iznāca novembrī un uzreiz kļuva par kases grāvēju. Līdz šim kinolente no biļešu pārdošanas kinoteātros visā pasaulē nopelnījusi 660 miljonus ASV dolāru (561 miljonu eiro).

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas