Paziņoti Zelta Globusu nominanti

0 komentāri

Nosaukti šī gada pretendenti Zelta Globusa balvām, ko pasniedz Holivudas Ārzemju preses Asociācija. Nomināciju līdere, kas izvirzīta septiņām godalgām, šogad ir meksikāņu režisora Alehandro Gonzalesa Injaritu filma Birdman (Putncilvēks).

Filma stāsta par izbijušu aktieri, kurš agrāk atveidoja supervaroni, taču tagad spiests pārvarēt savu ego un grūtības ģimenē. Filma nominēta labākās komēdijas vai mūzikla kategorijā kopā ar tādām filmām kā The Grand Budapest Hotel (Viesnīca Diženā Budapešta), Into The Woods (Mežā), Pride (Lepnums) un kinolenti St. Vincent ar Bilu Mariju galvenajā lomā.

Drāma Puikas gadi (Boyhood) un otrā pasaules kara biogrāfija The Imitation Game ar Benediktu Kamberbaču galvenajā lomā ieguvušas piecas nominācijas.

Holivudas Ārzemju preses Asociācija Zelta Globusa laureātus paziņos 11. janvārī Beverlihilsā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas