“Normāls pipars” jeb ko par Vējoni runā tauta Twitter

1 komentārs
“Normāls pipars” jeb ko par Vējoni runā tauta Twitter
Foto: F64

Tev noteikti jāizlasa

Par šodienas centrālo notikumu kļuvis viss par un ap Raimondu Vējoni – gan viņa svinīgā inaugurācijas runa, gan ne tik svinīgā viesošanās “slam dunk” konkursā. Ko par pēdējo 24 stundu notikumiem domā populāri un mazāk populāri Twitter.com lietotāji?

“Sveicu @Vejonis ar stāšanos Valsts prezidenta amatā! Novēlu vienmēr un visur domāt un cīnīties par Latvijas valsts nacionālajām interesēm!” – oficiāls savā vēstījumā ir Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Viņam pievienojas politiķe Sandra Kalniete: “Apsveicu Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, stājoties amatā! Ļoti laba un pārdomāta @Vejonis runa Saeimā – lai izdodas iecerēto īstenot!”

Tikmēr dziedātājs Lauris Reiniks nežēlo uzslavas: “Nu man arī šķiet, ka @Vejonis būs labs Prezidents! Laba inaugurācijas runa! Man tikai interesē, vai turpmāk tvītos kā pats vai @Rigas_pils ?” – viņš prāto.

Positivus Festival rīkotāji pauž cerību viņu redzēt arī pie sevis: “Sveicam LV ar jaunu prezidentu @Vejonis un aicinām uz festivālu!”

Politiķe Inese Vaidere: “No sirds apsveicu @Vejonis ar stāšanos Valsts Prezidenta amatā! Esmu pārliecināta, ka viņš būs iedvesmojošs prezidents.”

Tikmēr citi vietnes Twitter.com lietotāji neslēpj savu sajūsmu, paužot pārliecību, ka “Vējonis ir normāls pipars” un “esot baigi ok”.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Tautietis
    0

    Tautietis

    Nezinu, vai R. Vējonim izdosies sasniegt V.V. Vīķes popularitāti, bet visus pārējos pirms viņa esošos viennozīmīgi apsteigs.

    09.07.2015 13:05

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas