No Šekspīra līdz videospēlēm – viens solis

0 komentāri

Bet ne viens darbonis, veseli trīs – veiksmīgi sastrādājušies pie šā gada ”Makbeta” ekranizācijas (kinoteātros gada otrajā pusē), superzvaigznes Maikls Fassbenders (”X-Men: First Class”, ”Steve Jobs”), Mariona Kotijāra (”Rust & Bone”, ”The Dark Knight Rises”) un režisors Džastins Kurzels atkalapvienosies projektā… ”Assassin”s Creed”, tāda paša nosaukuma videospēles ekranizācijā! Lūk, ko nozīmē komandas spēks!

”Assassin”s Creed” ir viena no populārākajām videospēļu sērijām pasaulē, ar vairāk nekā 20 spēles daļām, kuras pārdotas 73 miljonos eksemplāru, un stāsta par tūkstošiem gadu ilgu cīņu starp Templiešu ordeni (ļaunie) un Slepkavām (eee… labie) par varu pār pasauli un tās iedzīvotājiem. Spēles āķis – tās darbība notiek reizē mūsdienās un dažādos vēsturiskos periodos, kuros, izmantojot īpašas tehnoloģijas palīdzību, galvenais varonis vēlreiz izdzīvo savu asinsradinieku notikumus, piedalās zināmos vēsturiskos konfliktos un satiek to laiku kulta figūras.

Gaidāms, ka to redzēsim arī filmā, kurā Maikls Fassbenders – kurš būs arī topošās filmas producents – atveidos galveno lomu (baumo, ka filmas notikumi sekos Ezio Auditore da Firenze piedzīvojumiem viduslaiku Florencē un Venēcijā), un plānots, ka filma būs pirmā daļa ļoti veiksmīgā kinociklā. Citu detaļu pagaidām nav, izņemot iznākšanas datumu – filma uz pasaules kino ekrāniem iznāks 2016. gada 21. decembrī!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas