No kā bail asa sižeta filmu zvaigznei Liamam Nīsonam?

0 komentāri

Godalgotais aktieris Liams Nīsons, kurš nominēts ASV Kinoakadēmijas Oscar balvai par lomu drāmā Šindlera saraksts, bet pēdējo pāris gadu laikā kļuvis par asa sižeta filmu zvaigzni, piedaloties tādās lentēs kā Nolaupītā, Non-Stop: tiešais reiss, A-komanda, Betmens: sākums, Sniegāju gūstekņi, intervijā ASV izdevumam People atklājis savas fobijas.

Lai arī aktiera spēlētie varoņi uz lielā ekrāna ir bezbailīgi cīņas meistari un skarbi detektīvi vai slepenā dienesta aģenti, L. Nīsonu vajā bailes no augstuma.

“Man bail no augstuma, es to neciešu! Mums visiem piemīt kāda fobija… Dažiem tās ir čūskas vai zirnekļi. Man zirnekļi nav problēma, droši varu tos paņemt rokās un nolikt drošā vietā, ja nepieciešams. Toties, ja man liek kaut vai pakāpties uz augstāka krēsla, lai, piemēram, nomainītu spuldzi griestos, mani momentā pārņem panika,” atzīst L. Nīsons. Savukārt par savu asa sižeta filmu karjeru aktieris atklāj: “Es šīs filmas un lomas tajās varu salīdzināt ar to, kā ir būt mazam puikam rotaļlietu veikalā. Man tās piedāvā, es izvēlos labākos projektus, un esmu gatavs to darīt, kamēr vien spēšu.”

L. Nīsons no 31. oktobra Latvijas kinoteātros būs redzams savā jaunākajā lentē Pastaiga starp kapakmeņiem (A Walk Among The Tombstones). Tas ir trilleris par Ņujorkas privātdetektīvu, kurš tiek nolīgts izmeklēt narkodīlera sievas nolaupīšanu. Trilleris aizved skatītājus tumšākajos Ņujorkas nostūros, kur likuma vietā valda izmisums un nāve.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas