No dzīves aiziet Sokolova mājdzīvnieks – ķirzaka vārdā Henrijs

1 komentārs

Sēru vēsts skandalozā fotogrāfa un jaunā sarunu šova vadītāja Aleksandra Sokolova dzīvē: pēc 8 gadu kopdzīves aizsaulē aizgājis viņa mājdzīvnieks – ķirzaka vārdā Henrijs.

“Ķirzaku man uzdāvināja draudzene pirms astoņiem gadiem, bet es ļoti sadusmojos, jo zināju, ka ķirzaka ir dārga un tā var viegli nomirt,” ar sērīgu smaidu sejā stāsta sarunu šova Sokolovs par seksu vadītājs. Fotogrāfs klāsta, ka barojis dzīvnieciņu gan ar kukaiņiem, gan arī banāniem. “Pie manis viņš nodzīvoja visu savu mūžu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo sirdi plosošo stāstu papildina arī tas, ka paša saimnieka nemaz nebija mājās, kad Henrijs atvadījās no dzīves. “Es viņu ieraudzīju apmēram 12 stundas pēc nāves. Tā kā terārijā ir 40 grādu, ķirzaka ļoti izmainījās – uzpūtās un kļuva trīs reizes resnāka. Bija sajūta, ka Henrijs tūlīt uzsprāgs. Turklāt viņa nežēlīgi smirdēja.”

Sokolovs arī nav pārliecināts par mājdzīvnieka mirstīgo atlieku turpmāko likteni: “Man bija pretīgi viņu aiztikt, tāpēc palūdzu to izdarīt draudzenei. Viņa ar līķiem ir uz tu, jo strādā par ārstu, tāpēc nebija problēmu paņemt to līķi un ielikt saldētavā. Tagad ķirzaka atrodas ledusskapī. Es vēl neesmu izdomājis, kā viņu apglabāšu.”

1 komentārs

TOP komentāri

  • leons
    0

    leons

    Ļoti bedigs stasts man majās ari ir ķirzaka bet vel mazulis nwsen iegadajos.

    17.11.2015 20:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas