Nikola Kidmena 2014. gadu vērtē kā grūtāko savā mūžā

0 komentāri

Austrāliešu aktrises Nikolas Kidmenas ģimenē aizvadītais gads esot bijis ļoti smags, jo septembrī negaidīti mūžībā aizgāja aktrises tēvs.

Jaunās filmas Paddington (Lācēna Padingtona piedzīvojumi) pirmizrādē Sidnejā Oskara ieguvēja sacīja, ka Ziemassvētki bez viņas tēva Entonija Kidmena būšot citādāki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šis gads man paliks atmiņā kā viens no grūtākajiem manas ģimenes dzīvē – faktiski visgrūtākais,” intervijā laikrakstam Daily Telegraph sacīja aktrise.

E. Kidmens bija klīniskais psihologs un psihiatrijas nodaļas vadītājs slimnīcā Sidnejā. Šī gada septembrī, ciemojoties Singapūrā pie N. Kidmenas māsas Antonijas un viņas ģimenes, viņš pēkšņi nomira no sirdslēkmes.

“Runas par tēva nāvi ļauj man viņu atcerēties, tomēr tās atgādina arī par zaudējumu. Mana ģimene vēl aizvien pārdzīvo viņa nāvi,” atzina akrise. “Šāds zaudējums satuvina ģimeni.”

Arī kino jomā N. Kidmenai gads nav bijis veiksmīgs. Iepriekšējā mēnesī uz kinoekrāniem nonākušais trilleris Before I Go to Sleep (Pirms es aizeju gulēt) pirmajā nedēļā nopelnījis tikai 2 miljonus ASV dolāru (1,6 miljonus eiro). Filmā N. Kidmena atveido ar hronisku amnēziju slimu sievieti, kas katru dienu pamostas, neatceroties neko, kas noticis viņas dzīvē pēc 20 gadu vecuma. Kritiķi nopēluši arī Kannu kinofestivālā pirmizrādi piedzīvojušo filmu Grace of Monaco ar N. Kidmenu galvenajā lomā.

Aktrise piekritusi piedalīties filmas Lācēna Padingtona piedzīvojumi uzņemšanā, jo vēlējusies iepriecināt savas un kantrimūzikas dziedātāja Kīta Urbana meitas – sešgadīgo Sandeju un trīsgadīgo Feitu. “Nekas nav labāks kā dzirdēt bērnu smieklus filmas pirmizrādē,” sacīja aktrise.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas