Īsi pirms pusnakts pasaulē nācis Lemberga dēls

3 komentāri

Trešdien, 10. februārī, pasaulē nācis Ventspils mēra Aivara Lemberga (62) un viņa sievas Kristīnes Krasovskas (37) dēls. Zināms, ka puisēnam dots vārds Artūrs. 

Tā kā puisītis pasaulē nācis plkst. 23.20, vārds Artūrs viņam vairāk nekā piestāvošs. ”Mīl nakti vairāk nekā dienu, un tas latvietim ir neraksturīgi,” vārda Artūrs nozīmi skaidrojis Gunnars Treimanis. ”Talantīga intuīcija Artūru vada brīnumainu ceļu. Pēc neveiksmēm nāk pēkšņi, negaidīti panākumi. Savu ego viņš prot aizsegt ar sapņaina ideālista masku. Talantīgs sava amata pratējs,” vēsta šī personvārda skaidrojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Artūrs ir pāra pirmdzimtais.

Lembergs un Krasovska gredzenus mija pērnā gada 27. novembrī Ventspilī.

No iepriekšējām attiecībām Kristīne audzina nepilngadīgu dēlu Martinu Kristoferu. Savukārt Lembergam ir divas jau pieaugušas atvases – meita Līga un dēls Anrijs.

Foto: Aivars un Kristīne darbos un atpūtā

3 komentāri

TOP komentāri

 • dz.
  +1

  dz.

  Daudz laimes,milestibas,izturibas,veselibas vecakiem un lai Arturs aug liels un vesels!

  11.02.2016 19:20

 • Dzenis
  +1

  Dzenis

  Vecais kārumnieks...

  11.02.2016 13:54

 • dzimta
  0

  dzimta

  .....tikai lemberga, kungs, lai neaizmirst pastāstīt savām atvasēm, ka daudzas ģimeņu meitenes, ir iemetis, pilsētas prostitūcijā, no kā ņem naudiņu, legalizētajos prostitūcijas namos, noziedznieks, pret visu latviešu tautas dzimtu, dzimtenes māte un tēvzeme tev to nepiedos........

  13.02.2016 12:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas