Negaidīti miris filmu sāgas Harijs Poters zvaigzne

2 komentāri

Sēru vērsts visai pasaulei, it sevišķi filmu sāgas Harijs Poters faniem.

Šodien sēro ne vien visa aktieru saime, bet arī burvju pasaule. 69 gadu vecumā mūžībā aizgājis aktieris, filmu Harijs Poters zvaigzne Alans Rikmens, kuru daudzi iepazina kā profesoru Strupu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Harija Potera filmās šim aktierim tika piešķirta viena no neparastākajām un smeldzīgākajām lomām – tikai filmu noslēgumā atklājās, ka it kā ļaunais Strups patiesībā visu šo laiku bijis īstais Harija Potera aizstāvis.

Zīmīgi, ka gluži tāpat kā nesen aizsaulē aizgājusī roka leģenda Bovijs, arī Rikmens miris 69 gadu vecumā, turklāt arī pie viņa nāves vainojams vēzis.

Jāpiebilst, ka Harija Potera filmas nav vienīgās, kurās Rikmens atveidojis nozīmīgu lomu. Viņa repertuārā ir arī filmas Love Actually, Robin Hood: Prince of Thieves, Cietais rieksts un citas.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Izlabo taču.
  0

  Izlabo taču.

  Severuss Sneips

  14.01.2016 20:57

 • Half blood prince
  0

  Half blood prince

  KĀDU PROFESORU STRUPU? Viņu iepazina kā Severusu Sneipu!

  14.01.2016 19:18

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas