Nauris Brikmanis: Skutelis ir nopietnākais cilvēks, kuru pazīstu!

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā klubā Coyote Fly norisinājās Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons pasniegšanas ceremonijas pēcballīte jeb “afterpārtija”, kurā klāt bija arī portāls Skaties.lv. Tur uz īsu sarunu aicinājām arī mūziķi, kādreizējo šova Okartes skatuve dalībnieku Nauri Brikmani.

Brikmanis, kurš pēdējā laikā lielāko atpazīstamību izpelnījis kā grupas Dziļi violets bundzinieks un līderis. Viņu bieži varam skatīt Pusnakts sarunu šovā septiņos ar Jāni Skuteli, kā arī uz skatuves Karaliskā improvizācijas teātra rindās. Zelta Mikrofona ceremonijas laikā viņš atradās nevis uz skatuves vai skatītāju rindās, bet gan “beksteidžā”, kurā viņš veidoja aklās intervijas. Sākumā nezinot, kas viņi ir, Nauris uzdeva dažādus jautājumus.

Foto: Zelta Mikrofona “afterpārtija”

“Dāmas un kungi, Jānis Skutelis ir viens no nopietnākajiem cilvēkiem, ko es pazīstu savā dzīvē,” ar nelielu dramatiska pieskaņu atbildēja Brikmanis, kuram tika uzdots jautājums, kā tad īsti ir strādāt kopā ar Latvijā tik pazīstamo komiķi.

Kā radās grupa Dziļi violets, kā arī neliels verbāls ieskats Pusnakts šova aizkulisēs, turpmāk atrodamajā video!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas