Natālija Portmane atklāj neparastu savas karjeras šķautni

0 komentāri

Amerikāņu aktrise Natālija Portmane atklājusi, ka pēc piedalīšanās 1999. gada filmā Star Wars: Episode I – The Phantom Menace (Zvaigžņu kari: 1.daļa – Ļaunumu vēstošā vīzija) viņai vairs neesot piedāvātas jaunas lomas.

N. Portmanes tēlojums zinātniskās fantastikas sērijā tika uzņemts kritiski un negatīvi ietekmēja viņas tālāko karjeru. Aktrise spēlēja karalieni Padmi Amidalu režisora Džordža Lūkasa triloģijā, kuras pēdējās divas filmas iznāca 2002. un 2005. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc pirmās filmas iznākšanas N. Portmanei bija grūtības atrast režisoru, kurš vēlētos ar viņu sadarboties. Portmane pateicas režisoram Maikam Nikolsam, kurš 2001.gadā pieņēma viņu krievu klasiķa Antona Čehova lugas Kaija uzvedumā Brodvejā, ļaujot atjaunot papostīto karjeru.

“Zvaigžņu kari iznāca ap to pašu laiku, kad Kaija. Visi domāja, ka esmu briesmīga aktrise,” atzīstas 33 gadus vecā N. Portmane. “Tā bija desmitgades visvairāk pelnošā filma, taču neviens režisors nevēlējās ar mani strādāt. Maiks uzrakstīja vēstuli režisoram Entonijam Mingelam, kurš aizsūtīja mani pie cita režisora Toma Tikvera, bet viņš savukārt mani nosūtīja pie Lanas un Endrū Vačovskiem.”

Natālija Portmane ieguva Oskara balvas nomināciju par aktierspēli 2004. gada filmā Closer (Tuvāk), ko veidoja šogad mūžībā aizgājušais M. Nikolss. 2010. gadā viņa beidzot ieguva Oskaru kā labākā aktrise par lomu psiholoģiskajā trillerī Black Swan (Melnais gulbis).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas