Mūziķu apvienībai Tev tuvumā pievienojas Aija Andrejeva

0 komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva un dziedošais aktieris Artūrs Skrastiņš devušies studijā, lai kopīgi ierakstītu un Ziemassvētku gaidīšanas laikā klausītāju vērtējumam nodotu Aivara Hermaņa un Igo dvēselisko dziesmu Par klusumu, informē mūziķu pārstāve Anete Kalniņa.

Dziesmas Par klusumu ieraksts notiks Ginta Stankēviča mūzikas ierakstu studijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziedātāja Aija Andrejeva pievienojusies mūziķu apvienībai Tev tuvumā, kas pie klausītājiem Ziemassvētku laikā dosies jau ceturto gadu. 2011. gada nogalē kopīgā projektā Tev tuvumā apvienojās Artūrs Skrastiņš, Ieva Kerēvica un grupa Putnu Balle. Arī gadu vēlāk projekts uzstājās šādā pat sastāvā, vairākos koncertos skatītāju klātbūtnē stājās arī izpildītājs un komponists Arnis Mednis. Pērn Ievu Kerēvicu uz skatuves nomainīja Marija Naumova, bet Artūru Skrastiņu – Marts Kristiāns Kalniņš. Šogad pamatsolistu statusā – Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa Putnu Balle, Kārlis Auzāns (čells, ģitāra), Jānis Miltiņš (klavieres), Valters Sprūdžs (bass), Kaspars Kurdeko (sitamie intrsumenti).

Arī šā gada koncertsērijā un audioierakstos turpināsies iepriekšējos gados iesāktais, izpildot Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa, Igo, Emīla Dārziņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Aivara Hermaņa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas.

Koncertu norises grafiks:

  • Sestdiena, decembris, Cēsis, Sv. Jāņa baznīca, plkst. 18.00;
  • Svētdiena, decembris, Rīga, Vecā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskā baznīca, plkst. 19.00;
  • Pirmdiena, decembris, Rīga, Sv. Pētera baznīca, plkst. 19.00;
  • Otrdiena, decembris, Valmiera, Sv. Sīmaņa luterāņu baznīca, plkst. 19.00;
  • Piektdiena, decembris, Liepāja, Sv. Trīsvienības katedrāle, plkst. 16.00;
  • Piektdiena, decembris, Saldus, Sv. Apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīca, plkst. 20.00;
  • Sestdiena, decembris, Rīga, Lutera baznīca Torņkalnā, plkst. 20.00;
  • Svētdiena, decembris, Jelgava, Sv. Annas luterāņu baznīca, plkst. 19.00;
  • Pirmdiena, decembris, Cesvaine, luterāņu baznīca, plkst. 19.00.

Biļetes iegādājamas Biļešu paradīze tirdzniecības vietās. Biļešu cena: 7–12 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas