Mūžībā aizgājis Motörhead līderis Lemijs

0 komentāri

70 gadu vecumā no dzīves šķīries britu smagā metāla grupas Motörhead līderis Ians “Lemijs” Kilmisters, šorīt savā Facebook lapā paziņojuši pārējie grupas locekļi.

“Mūsu varenais, cildenais draugs Lemijs pēc neilgas cīņas ar ārkārtīgi agresīvu vēzi šodien šķīrās no dzīves,” teikts grupas paziņojumā.

Par savu slimību rokmūzika ikona uzzināja tikai 26. decembrī – divas dienas pēc savas 70. dzimšanas dienas.

“Šodien esmu zaudējis vienu no saviem labākajiem draugiem – Lemiju. Viņš bija kareivis un leģenda. Tiksimies otrajā pusē,” savā Twitter kontā raksta cita rokmūzikas ikona, viens no Lemija ilggadējiem draugiem rokgrupas Black Sabbath līderis Ozijs Osborns.

Lemijs grupu Motörhead dibināja 1975. gadā. Viņš bija vienīgais, kurš grupā darbojās no tās pirmsākumiem. Motörhead lielākos panākumus guva 1980. gadu sākumā, kad vairāki viņu singli iekļuva Apvienotās Karalistes Top 40. Vairāki viņu albumi – Overkill, Bomber, Ace of Spades un galvenokārt No Sleep ’til Hammersmith nodrošināja grupai reputāciju kā vienai no britu vadošajām rokgrupām.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas