Mistikas trilleris “Ļaunuma izsaukšana” piedzīvo turpinājumu

0 komentāri

  Drīzumā uz kinoekrāniem iznāks jauna šausmu filma – “Anabella”. Tā būs turpinājums filmai par spocīgo lelli Anabellu, kura uzdzina šermuļus mistikas trillerī “Ļaunuma izsaukšana”.

Filma “Anabella” balstās uz 2013. gadā tapušo šausmu filmu “Ļaunuma izsaukšana” un stāsta par lelli, ko ir apsēduši dēmoni. Filmas veidotāji apgalvo, ka abu filmu pamatā ir patiesi notikumi no amerikāņu paranormālo parādību pētnieku Eda un Lorēnas Varenu dzīves.

“Oskara” balvai par lomu filmā “12 gadi verdzībā” nominētā aktrise Alfre Vudarda jaunākajā filmā atveido Evelīnu – uzņēmēju un kaimiņieni filmas galvenajai varonei Mijai un viņas vīram Džonam.

Filmas centrā ir Džons un viņa sieva, kura ir mātes cerībās. Džons viņai uzdāvina skaistu, neparastu antikvāru lelli vārdā Anabella, kas tērpta baltā kāzu kleitā. Mija par dāvanu ir sajūsmā, taču viņas prieks par Anabellu nav ilgs. Kādā naktī viņu mājā ielaužas sātanistu kulta sekotāji un uzbrūk laulātajam pārim. No tā laika Anabellā iemiesojas ļaunums.

Šausmu filmas “Anabella” uzņemšanas laukumā atkal apvienojusies populārās filmas “Ļaunuma izsaukšana” komanda. Latvijas kinoekrānos filma būs skatāma no 10. oktobra.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas