Mika Džegera slimības dēļ atkal atcelts The Rolling Stones koncerts

0 komentāri

Britu rokgrupa The Rolling Stones piektdien atcēlusi Austrālijā plānoto koncertu, jo vokālists Miks Džegers patlaban cīnās ar rīkles infekciju.

The Rolling Stones Austrālijas turnejas koncerti jau vienreiz tika pārcelti pēc Džegera partneres Lrenas Skotas pašnāvības. Uzstāšanās tika pārceltas uz oktobri un novembri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šonedēļ grupa nospēlēja koncertu Melburnā, kas saņēma jūsmīgas atsauksmes no mūzikas kritiķiem.

Bija plānots, ka sestdien turneja turpināsies ar koncertu Viktorijas štatā, taču tagad tas atcelts.

“The Rolling Stones spiesti atcelt nākamo Austrālijas turnejas koncertu, jo Miks cīnās ar rīkles infekciju,” teikts rokgrupas paziņojumā. “Ārsts viņam stingri pieteicis tuvākajās dienās saudzēt balss saites, lai varētu atveseļoties un turpināt koncertēt.”

Nākamais koncerts paredzēts trešdien Sidnejā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas