Mihelsonu laulība šķirta oficiāli, Santa maina uzvārdu

0 komentāri

Grupas Prāta vētra mūziķa Māra Mihelsona (39) un stilistes Santas B. Mihelsones laulība 9. aprīlī šķirta oficiāli. Santa atgriezusies savā meitas uzvārdā un turpmāk dēvējama par Santu Bindemani, raksta žurnāls Kas Jauns.

Māris Mihelsons un Santa Bindemane iepazinās pirms desmit gadiem un laulībā nodzīvoja trīs gadus. Šajā savienībā dzimuši divi bērni – meita Maija (7) un dēls Andrejs (4). Lai arī šķiršanos Santa apstiprināja jau gada sākumā, tas raisījis neizpratni tuvāko cilvēku starpā. Daudziem draugiem un paziņām vēl aizvien ir domas, ka Santa un Māris tomēr salabs un paliks kopā. Līdzīgi viņiem bijis pirms sešiem gadiem, kad pāris pašķīrās, bet vēlāk saprata, ka tomēr nespēj dzīvot viens bez otra, raksta žurnāls Kas Jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī laulības saites abus vairs nevieno, Santa un Māris labprāt iziet kopā sabiedrībā. Nesen kopā ar bērniem kā ģimene piedalījās maratonā.

Arī pats šķiršanās process nav atstājis negatīvās sekas, jo īpašumus nedalot. ”Nekāda mantas dalīšana nenotika,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns atklāja Santa, norādot, ka arī bērni pieņēmuši vecāku lēmumu dzīvot šķirti un cik vien vēlas, var būt kopā gan ar mammu, gan tēti.

Santas vasaras plānos ir apmeklēt festivālu Positivus, kur savulaik kopā ar Māri svinēja kāzas. ”Tur būšu noteikti. Par pārējiem festivāliem – tas jau redzēs,” saka Santa, akcentējot, ka šovasar daudz laika pavadīs kopā ar ģimeni. ”Darbs man būs otrajā vietā,” viņa norāda.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas