Midžs Jūrs novembrī sniegs vairākus koncertus Latvijā

0 komentāri

Pēc četru gadu pārtraukuma ar koncertiem Jelgavā, Rēzeknē un Cēsīs viesosies skotu dziedātājs, komponists, producents un labdarības pasākumu organizētājs Midžs Jūrs (Midge Ure).

Pirms četriem gadiem – 2010. gada rudenī – Midža Jūra solokoncerts Ventspilī bija labi apmeklēts, un pēc tā saņemtās ārkārtīgi pozitīvās atsauksmes lika apsvērt nodomu iepriecināt skatītājus arī citās Latvijas pilsētās.  Midžs Jūrs 6. novembrī koncertēs Jelgavas kultūras centrā, 7. novembrī – Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē un 8. novembrī – Vidzemes koncertzālē Cēsis, informē L Tips Agency pārstāve Maija Tomkalne.

Kādā intervijā Midžs Jūrs atklāj: ”Mani akustiskie šovi ir īsti un patiesi; tie ir tik godīgi, cik vien godīgi tie var būt. Tas tik ir pārbaudījums, vai ne?! Ja tu vari stāvēt pie mikrofona prožektoru apgaismojumā tikai ar akustisko ģitāru vien un noturēt cilvēku uzmanību pusotru stundu, tad tu kaut ko dari pareizi.”

Sākot mūziķa karjeru 1972. gadā, pa īstam M. Jūra talants atplaukst grupās Visage un Ultravox un vēlākajā solokarjerā. Jau pirmais Ultravox albums ar Jūra piedalīšanos – Vienna (1980) – iegūst platīna statusu Lielbritānijā. Nākamie četri albumi, kuros piedalās Jūrs, ierindojas britu Top 10, padarot Ultravox par vienu no spilgtākajām ”jaunās romantikas” grupām. Tādas dziesmas kā Vienna, Dancing With Tears In My Eyes, Hymn, I Came To Dance, Love’s Great Adventure ir saglabājušas hita statusu arī mūsdienās.

80. gadu vidū Midžs Jūrs pievēršas solokarjerai. Viņa pirmajā albumā The Gift iekļautā kompozīcija If I Was vienlaikus triumfē britu un īru topos. Savukārt 1998. gadā iznākušais hits Breathe viesojas vairākos Eiropas topos.

7. jūlijā iznāca Midža Jūra jaunākais albumu Fragile. Šajā albumā iekļauta dziesma Dark, Dark, Night, kurā piedalījies arī Mobijs. Kā atzīst pats Jūrs. ”Ļoti iespējams, ka Fragile ir pats intīmākais un atklātākais albums, kuru jebkad esmu izdevis”.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv. To cena – sākot no 10 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas