Metālisti Deodium turpina koncerttūri ar uzstāšanos Depo

0 komentāri

Smagās mūzikas grupa Deodium augusta beigās klausītājus iepazīstināja ar savu pirmo pilna garuma albumu Grēks. Važas. Brīve. Pašlaik albuma popularizācijas koncerttūre rit “pilnās burās”, un tās trešais koncerts notiks 18. oktobrī klubā Depo.

Deodium albums Grēks. Važas. Brīve ir stāsts, kas sastāv no trim daļām, kas attiecīgi veido albuma nosaukumu. Darbs pie skaņdarbiem tika iesākts vēl pirms EP Saules kalpi izlaišanas, kas 2012. gadā ieguva Latvijas Metālmūzikas gada balvu Gada debija.

Jaunais albums runā par cilvēces kļūdām un trūkumiem, kā arī nespēju un reizēm nevēlēšanos tos redzēt un labot. Deodium turpina balstīties uz pirmajā albumā izveidoto formulējumu: ”Stāsts par mūsdienu sabiedrības degradāciju – caur mītisku radījumu un episku notikumu prizmu”.

Dziesmu vārdos var atrast atsauces gan uz tādiem literāriem darbiem kā Dž. Orvela 1984 un Dzīvnieku ferma, gan Stenlija Kubrika režisēto filmu The Shining, kā arī dažādiem nozīmīgiem notikumiem Latvijas vēsturē un mūsdienās.

Grēks. Važas. Brīve tūres laikā jau aizvadīti koncerti Jelgavā un Liepājā, bet tagad ir pienākusi kārta Rīgai. Tāpēc 18. oktobrī interesenti aicināti uz klubu Depo, Vaļņu ielā 32, kur notiks tūres trešais, bet ne pēdējais koncerts.

Līdzās Deodium spēlēs arī grupas Apēdājs un Oceanpath.

Apēdājs ir alternative rock/metal grupa trīs cilvēku sastāvā, kas tika dibināta tālajā 1996. gadā Mālpilī un ir izturējusi laika pārbaudi. 2012. gadā Apēdājs izlaida pilnmetrāžas albumu Mana vārna un 2013. gadā grupa tika nominēta Latvijas mūzikas ierakstu gada balvā nominācijā Labākais smagā roka vai metālmūzikas albums.

Oceanpath ir gados jaunāka hard rock/gothic metal grupa, kas savā skanējumā iekļauj arī daudzus citus novirzienus, piemēram, simfonisko metālu, dreampop un postpunk. Gala rezultāts ir gana intriģējošs.  Interesants fakts, ka grupas pirmais koncerts bija uzreiz LTV raidījumā Troksnis4, kur mūziķi izpildīja grupas Pērkons dziesmas Kam pieder šīs actiņas aranžiju.

Koncerta sākums paredzēts 21.00, uz kuru interesentiem ir lūgts ierasties laikus. Ieejas maksa: 4 eiro; 3 eiro ar flaijeri no klubsdepo.lv; 2 eiro, ja laikus esi atzīmējies facebook.com/events. Pēc koncerta ieeja bez maksas. Koncerta laikā būs iespējams iegādāties jauno albumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas