Meraija Kerija atvainojas faniem par “eglītes izgāšanu”

0 komentāri

Dziedātāja Meraija Kerija izteikusi atvainošanos saviem fanu, kuri bija devušies uz popzvaigznes priekšnesumu Ņujorkas slavenā Rokfellera centra Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākumā trešdien, kur zvaigzne ieradās ar trīs stundu kavēšanos, raksta izklaides ziņu portāls WENN.

Popdziedātāja svinīgajā ceremonijā izpildīja savu jau par Ziemassvētku klasiku kļuvušo dziesmu All I Want For Christmas Is You, ko fani ar nepacietību bija gaidījuši, vairākas stundas salstot lietū un vējā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc notikuma dziedātāja mikroblogošanas vietnē Twitter paziņota: “Tas, kas notika vakar, bija ārpus manas kontroles. Es visiem ļoti atvainojos. Jūs zināt, ka es nekad negribētu jūs pievilt. Jūs esat manā sirdī un tur būsit vienmēr.”

Avoti ziņo, ka aizkavēšanās iemesls bijusi dziedātājas tikšanas ar advokātu saistībā ar neseno šķiršanos no vīra Nika Kanona.

Solidarizējoties ar egles iedegšanas ceremonijas apmeklētājiem, dziedātāja uz skatuves kāpa kleitā atkailinātām rokām. Uzstāšanās noslēdza ar paziņojumu: Priecīgus Ziemassvētkus! “Esmu tikusi pie jauna mēteļa,” pajokoja dziedātāja.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas