Melo-M Latvijas turneju atklās Jelgavā

0 komentāri

Čellu trio Melo-M februāra sākumā dosies jaunās koncertprogrammas No meža mēs nākam Latvijas turnejā, atklāšanas koncertu sniedzot Jelgavas Kultūras namā 13. februārī, informē mūziķu pārstāvis Kaspars Kukuvass.

Latvijas turnejas koncertos Melo-M atskaņos gan jaunas kompozīcijas, gan pašas populārākās melodijas no grupas repertuāra.

”Ļoti priecājamies, ka mūsu jaunās Latvijas turnejas atklāšanas koncerts notiks tieši Jelgavā – pilsētā, kur daudzkārt esam muzicējuši un vienmēr esam laipni sagaidīti. Ne viens vien koncerts Jelgavā aizritējis kā neaizmirstams piedzīvojums, gūstot abpusēju enerģijas lādiņu un dodot prieku gan klausītājiem, gan mums pašiem. Esam sagatavojuši jaunu programmu un ceram, ka tā būs arī šoreiz,” teic Melo-M mūziķi.

Publicitātes foto

Koncertprogrammas No meža mēs nākam pamatā ir Melo-M dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kas radītas tieši šim izpildītāju sastāvam.

Lai gan Melo-M repertuārā līdz šim dominējušas īpašas versijas par populārām mūzikas tēmām, Kārlim Auzānam ir liela komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm Piafa, M Butterfly, Pīters Pens un 1984, gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanēsies arī daži pazīstami motīvi.
Jauno koncertprogrammu No meža mēs nākam čellu trio Melo-M pirmatskaņoja lielkoncertos Rīgas Kongresu namā pagājušā gada nogalē, gūstot lieliskas publikas atsauksmes.

Līdztekus jaundarbam Latvijas turnejas koncertos skanēs arī populārākie skaņdarbi no iepriekšējo gadu koncertprogrammām, kuri Melo-M oriģinālajā un atraktīvajā izpildījumā valdzinājuši klausītājus ne vien pašu mājās, bet arī koncertturnejās tālu aiz Latvijas robežām.

Latvijas turnejas koncertos kopā ar Melo-M čellistiem Kārli Auzānu, Miķeli Dobičinu un Jāni Paulu muzicēs arī pieredzes bagātais situminstrumentālists Miķelis Vīte.

Biļetes uz koncertu Jelgavas Kultūras namā 13. februārī iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas