Masaļska sieva ir aizrautīga hokeja fane

0 komentāri

Latvijas hokeja izlases vārtsarga Edgara Masaļska dzīvesbiedre Ieva atzīst, ka līdz kāzām nemaz neesot interesējusies par hokeju, taču tagad tas jau ir dzīvesveids.

Ievai Masaļskai ikdiena paiet Ikšķiles sporta klubā, kur viņa strādā par administratori. Lai svaru zāles apmeklētāji nekavētu hokeja spēles vai paši savus treniņus, viņiem ir iespēja to apvienot un spēles skatīties uz vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šis ir jau divpadsmitais trīspadsmitais gads, kad Edgars brauc uz pasaules čempionātu, līdz ar to ir mazlietiņ pierasta situācija, ka katru pavasari ir hokejs, un ir jāseko līdzi. Vienmēr arī morāli gatavojamies. Dažādos veidos mēģinu atbalstīt vīru. Vienmēr arī mājās skatos visas spēles, līdz ar to tā ļoti pozitīvi,” saka Masaļska sieva.

Ieva atklāj, ka arī abu dēliņš trenējas hokejā. ”Tas nozīmē, ka trīs reizes nedēļā mēs braucam uz hokeja treniņiem. Tētis spēlē hokeju, patstāvīgi ir jāiet uz spēlēm. Visa dzīve mums ar to ir ļoti cieši saistīta,” stāsta Ieva Masaļska.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas